فریبد ابزار

فریبد ابزار

تلفن تماس و فکس: 

 03137729231 
 09132271345

 پاسخگویی در ساعات اداری

 دفتر مرکزی:
 اصفهان – خیابان اشرفی اصفهانی -(کهندژ) بعد از کوچه 35 – فروشگاه فریبدابزار
 کد پستی : 8187743493 

 فروشگاه فریبد ابزار فروش ابزار آلات در اصفهان را در زمینه ابزار برقی ، بادی و دستی از سال 1385 آغاز نمود.
 فروشگاه فریبد ابزار کلکسیونی کامل از انواع تیغ فرز و فروش مته CNC چوب در بین ابزار فروشی های صمدیه می باشد. و تمام تلاش خود را در زمینه فروش ابزار CNC بدون واسطه به دست مشتریان خود به انجام رسانده است . بازار ابزار آلات تنوع فراوانی از برند ها و مدل ها بسته به کیفیت و کارایی خاص آنها دارد و به همین دلیل انتخاب ابزار کاری پیچیده و زمان بر است . فروشگاه های سنتی عرضه کننده گروه محدودی از برندهای محصولات هستند که این خود دلیل سردر گمی مشتریان در این حوزه خواهد شد .
 فروشگاه فریبد ابزار به دلیل رشد فضای مجازی و هم چنین احترام به انتخاب و وقت مشتریان فروشگاه ابزار آلات اینترنتی اصفهان را در سال 1397 راه اندازی کرد تا با خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا در هزینه و زمان مشتریان در اقصی نقاط کشور صرفه جویی کند . 
 هم چنین در صورتیکه از خرید ناراضی باشند محصول را مرجوع کنند و هزینه پرداختی را پس بگیرند .
 فروشگاه فریبد ابزار متشکل از یک تیم جوان و پویا قصد دارد در حوزه ارائه و پیگیری خدمات برای رسیدن به بهترین ابزار فروشی اصفهان گام بردارد و با آگاهی بخشی به مشتریان خود آنها را در انتخاب هر چه بهتر محصولات یاری رساند تا در کوتاهترین زمان با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت ابزار آلات در اصفهان به دست مشتریان محترم برساند.  
امید است که با همراهی شما فروشگاه مجازی ما به عنوان بهترین فروشگاه ابزار آلات صنعتی در اصفهان جایگاهی ویژه پیدا کند و در عرصه تجارت الکترونیک نامی آشنا در ذهن همراهانش ایجاد کند

یمه تامین آتیه فرزندان بیمه میهن
تخفیف%80 بیمه بدنه
بیمه ثالث اقساطی
بیمه زنان خانه دار
مستمری ماهیانه 5میلیون
تلفن

09137956652

آدرس
خیابان کهندژ-جنب کوچه 35 -کنار پل عابر
ایمیل

info@kohandejj.ir

وب سایت خدماتی اطلاع رسانی کهندژ - کلیه حقوق محفوظ است - استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است .
برای استفاده از خدمات این سایت و یا درج آگهی و تبلیغ به  نمایندگی 2057 بیمه میهن مراجعه نمایید.
Top